top of page

| Terugblik 2024 |

As we say goodbye to 2024...



Het jaar is weer omgevlogen en kijk met een goed gevoel terug op 2024! Zo vond ik helemaal m’n plekje in de “nieuwe” studio in het prachtige vreeswijk (nieuwegein) en gaf het ook rust in m’n privé leven. Dichter bij huis (nog geen 10 minuten) en bij de kids, wanneer wij op zaterdag moesten werken en zij moesten trainen of alleen thuis waren. Ik rij makkelijker heen & weer om wat voor te bereiden of op te bouwen.


De verhuizing heeft ook zeker effect gehad op de vindbaarheid van de website, waardoor ik meer dan voorheen, nieuwe klanten heb mogen verwelkomen. Ik besloot de awkward fotoshoot toe te voegen aan m’n aanbod en langzaamaan komen daar ook geregeld aanvragen voor binnen. Ik kan niet anders zeggen dan dat ik een dankbaar mens ben.


Ik wil de leukste klanten onwijs bedanken voor het afgelopen jaar, 2024 was fantastisch! Ik niet wachten om komend jaar weer samen op avontuur gaan in de bossen of op de duinen, de laatste weken van je zwangerschap of eerste momenten van je pasgeboren wonder vast te leggen. Gaan we mijlpalen vieren met een cakesmash feestje in de studio, hebben we de grootste lol met idiote poses of mag ik een prachtig tijdloos portret voor je maken. En wellicht mag ik aanwezig zijn tijdens één van de meeste speciale dagen van je leven waar jij en de liefde van je leven elkaar het ja-woord zullen geven.


Ik kan alvast zeggen dat ik ONWIJS DANKBAAR ben dat je mij het vertrouwen geeft om deze momenten & beelden voor je vast te leggen en laten we van 2025 net zo’n feestje maken!


Lieve groetjes, Petra

.


.


.


Comments


  • Facebook - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle

Past & Present fotografie is de fotograaf in Nieuwegein & omstreken voor jullie bruidsreportage, newborn fotoshoot, cake smash fotoshoot,  2in1 of generatie portret, zwangerschaps & familie fotoshoot.

Copyright © Past & Present fotografie
bottom of page