top of page

| Het perfecte cadeau voor de feestdagen |

De feestdagen komen dichterbij en daarmee ook de zoektocht naar het perfecte cadeau. Wat geef je aan iemand die alles al heeft? Een persoonlijk portret van jouw gezin, (klein)kinderen of geliefden is een cadeau vol betekenis... iets dat nooit uit de mode raakt. Als portretfotograaf in Utrecht (Nieuwegein) heb ik twee speciale portretdagen in november gepland, zodat jouw foto’s ruim op tijd klaar zijn voor Sinterklaas en Kerstmis.


Twee exclusieve portretdagen in juni

Omdat er de laatste weken veel aanvragen binnenkwamen voor portretshoots, heb ik zaterdag 15 november en zaterdag 22 november vrijgehouden voor exclusieve portretdagen in mijn studio in Nieuwegein.


  • Klassiek portret: tijdloos en stijlvol, met keuze uit een witte, beige of zwarte achtergrond

  • 2-in-1 portret: twee portretten in één beeld — subtiel en creatief

  • Generatieportret: drie of meer generaties samen op één foto, een waardevolle herinnering voor de hele familie


Of het nu gaat om een portret van je kinderen, samen met je broer/zus of als gezin...dit is hét moment om die ene bijzondere foto te laten maken.



Een portret als persoonlijk cadeau voor de feestdagen

Een portretfoto is zoveel meer dan alleen een afbeelding; het is een blijvende herinnering.Het is een cadeau waar liefde, tijd en aandacht in zit. Perfect voor onder de kerstboom of als verrassing tijdens pakjesavond.


Door je fotoshoot al in zo snel mogelijk te plannen, heb je alle tijd om jouw favoriete foto eventueel te laten afdrukken als luxe wandproduct. In de studio vind je verschillende voorbeelden van prachtige afwerkingen... denk aan fine art prints, acrylglas of bijvoorbeeld aluminium dibond met luxe baklijst. Zo geef je niet alleen een foto, maar een kunstwerk voor aan de muur dat generaties lang meegaat.


portretfotograaf Nieuwegein generatie foto

Beperkte beschikbaarheid – reserveer snel jouw plekje

Er zijn slechts een beperkt aantal tijdsloten beschikbaar voor deze portretdagen. Wil je verzekerd zijn van een plekje? Boek dan snel jouw portretshoot voor 15 of 22 november.


Liever op een doordeweekse dag? Geen probleem ... stuur me gerust een berichtje, dan plannen we samen een passend moment.


Dus...

Gun jij jezelf of een dierbare dit jaar een cadeau dat écht van betekenis is: Een tijdloos portret. Ik kijk ernaar uit om jullie in mijn studio te verwelkomen!


Lieve groetjes, Petra

Opmerkingen


  • Facebook - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle

Past & Present fotografie is de fotograaf in Nieuwegein & omstreken voor jullie bruidsreportage, newborn fotoshoot, cake smash fotoshoot,  2in1 of generatie portret, zwangerschaps & familie fotoshoot.

Copyright © Past & Present fotografie
bottom of page