top of page

| Heide mini shoots | Soesterduinen |

Foto van schrijver: Past & Present fotografiePast & Present fotografie

Over 1,5 maand begint de heide weer paars te kleuren en dit keer iets eerder dan je wellicht gewend bent van me, maar de heide mini shoots staan officieel ingepland! Ik kan er nu al naar uitkijken, want het zijn toch echt wel één van m'n favoriete mini shoots van het jaar.


Op zaterdag 31 augustus en zondag 1 september gaat het gebeuren en natuurlijk hopen we op twee heerlijke (na-)zomerdagen. Op zaterdag zijn er 6 plekjes beschikbaar en op zondag 4 plekjes (waarvan er al twee gereserveerd zijn!).

heide mini shoots soest

Locatie: Soesterduinen - Soest

De mini shoot duurt 25minuten en is geschikt voor kinder-, zwangerschaps- of familiefotografie tot max. 5 personen (of één huishouden).


Je heb de keuze uit 2 verschillende pakketten...

Een normale mini shoot van € 80,-, inclusief 3 digitale bestanden. OF een mini+ voor € 140,-, incl. 6 bestanden en een cadeau album met 2 spreads (4 blz).







Heb je nog enige vragen w.b.t. de mini shoots, neem dan gerust even contact met me op!  


Wie weet tot na de zomervakantie!

Lieve groetjes, Petra

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


  • Facebook - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle

Past & Present fotografie is de fotograaf in Nieuwegein & omstreken voor jullie bruidsreportage, newborn fotoshoot, cake smash fotoshoot,  2in1 of generatie portret, zwangerschaps & familie fotoshoot.

Copyright © Past & Present fotografie
bottom of page